HAKKIMIZDA
ALKAN MADENCİLİK HAFRİYAT NAKLİYAT YIKIM İNŞAAT VE PEYZAJ İŞLETMECİLİĞİ İstanbul'daki Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu bölgelerinde her türlü hafriyat ve inşaat çalışmalarında hizmet vermektedir. ALKAN MADENCİLİK HAFRİYAT NAKLİYAT YIKIM İNŞAAT VE PEYZAJ İŞLETMECİLİĞİ, hafriyat ve inşaat sektöründe işini benimseyen, çalışmalarında güven veren ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir firma olarak tanınmantadır. ALKAN MADENCİLİK HAFRİYAT NAKLİYAT YIKIM İNŞAAT VE PEYZAJ İŞLETMECİLİĞİ, her gün büyüme hedefi revize ederek 2015 yılı ile en üst düzeye getirmiş ve madencilik sektöründe Türkiye'nin bir çok bölgesinde yapılan inşaatların çözüm ortağı olarak sektörde yerini almıştır.

İletişim

Hafriyat madencilik yıkım ve nakliyat ile ilgili sorularınız ve talepleriniz için lütfen aşağıdaki mail adreslerinden iletişime geçiniz.

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. | This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.